loading...
klinika@dr-gajda.pl
(+48) 91 433 07 76
stomatolog Szczecin

Licówki porcelanowe na zęby Szczecin

stomatologia estetyczna Szczecin

Z wiekiem nasze zęby stają się pożółkłe, zmieniać się też może ich kształt. By wpłynąć na ich estetykę, konieczne okazuje się zastosowanie zabiegu stomatologicznego. W naszej klinice prowadzonej w Szczecinie możliwe jest nakładanie licówek na zęby, co diametralnie zmienia ich wygląd.

W naszym gabinecie w Szczecinie nakładane są licówki porcelanowe, czyli cienkie porcelanowe płytki, przyklejane na zęby przednie. Ma to za zadanie poprawienie kształtu i estetyki. Za jej pomocą można ukryć nieestetyczne wypełnienia, odłamane brzegi, czy pojawiające się przebarwienia. Zabieg polega na oszlifowaniu przedniej części zęba, a grubość przyszłej licówki zależy od grubości zeszlifowanej warstwy. Następnie pobierany jest wycisk, na bazie którego w laboratorium wykonane będą licówki. Na następnej wizycie oczyszcza i szlifuje się zęba, a po tym przytwierdza się licówkę dzięki specjalnemu cementowi kompozytowemu.

Licówki porcelanowe – usługi stomatologiczne Szczecin

Wybierając założenie licówek w gabinecie dr Gajda w Szczecinie, macie Państwo pewność, że podejmiemy wszelkich starań, aby satysfakcjonujący rezultat. Uzupełnienia te mocowane są trwale i mocno - nie należy mieć obaw, że mogą odpaść lub przypadkowo ukruszyć się w trakcie ich używania. Podczas zabiegu stosowane są innowacyjne metody, dzięki czemu efekt końcowy jest zaskakujący, a sam proces przebiega szybko oraz bezboleśnie. W naszym gabinecie stomatologicznym stosuje się dwa rodzaje nakładek porcelanowych. Obie są bardzo trwałe, estetyczne i cenione przez naszych klientów. Licówki proponowane w naszym gabinecie prowadzonym w Szczecinie wykonywane są z bezpiecznych i gatunkowych materiałów, co daje Państwu gwarancję najwyższej jakości.

Inlay - jest to wkład koronowy, który odbudowuje powierzchnie żującą zębów bocznych trzonowych i przedtrzonowych. Wykonywany jest z tłoczonej porcelany przez technika dentystycznego na podstawie wycisków pobieranych przez lekarza. Jest trwalszą alternatywą dla zwykłego wypełnienia kompozytowego, odtwarza idealnie warunki zwarciowe pacjenta.

Oryginalne licówki - Szczecin

Innym przykładem również jakościowych licówek na zęby jest model: Onlay. Ten także cieszy się w naszym gabinecie w Szczecinie dużym zainteresowaniem.

Onlay - jest to również wkład koronowy, odtwarzający nie tylko powierzchnie żującą zęba, ale także ściany boczne umożliwiając perfekcyjną odbudowę punktów stycznych (między zębami). Wykonywany jest z tłoczonej porcelany przez technika dentystycznego na podstawie wycisków pobieranych przez lekarza. Jest trwalszą alternatywą dla zwykłego wypełnienia kompozytowego, odtwarza idealnie warunki zwarciowe pacjenta.

Skorzystaj z naszej usługi nakładania licówek na zęby w Szczecinie

Tak prosty zabieg, jak nałożenie licówek porcelanowych w naszej szczecińskiej klinice może znacznie zmienić życie. Zdrowe i śnieżnobiałe zęby dodają nam pewności siebie i sprawiają, że częściej się uśmiechamy. Warto zatroszczyć się o to zatroszczyć już dziś. Wszystkich zainteresowanych poprawieniem wyglądu swoich zębów zapraszamy do kontaktu z profesjonalnymi pracownikami naszej kliniki.

 

Dentysta Szczecin - Zarezerwuj wizytę


Rezerwacja telefoniczna
Rezerwacja online

© Dentysta stomatolog Dr-gajda.pl Szczecin - Wszelkie prawa zastrzeżone. Polecane usługi: protetyka, ortodoncja, licówki, wybielanie zębów, tomografia komputerowa, endodoncja.
Strona www.dr-gajda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz naszą politykę plików cookies Projekt i realizacja strony internetowej: averta.pl.